Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 [Plangere] Unkn0wn

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
LaRyRo

LaRyRo


Mesaje : 36
Reputatie : -1

[Plangere] Unkn0wn Empty
MesajSubiect: [Plangere] Unkn0wn   [Plangere] Unkn0wn Icon_minitime13/12/2011, 11:16

Nick-ul tau: LaRyRo
Nick-ul admin-ului:Unkn0wn
Scurta descriere:Warn aiurea,
Dovada:[Plangere] Unkn0wn 15hcxg1

-Deci ,eam la banca , i-am facut pana la roata de pe spate si mi-a zis "Te mananca ?vezi ca poate te scarpin" si eu i-am zis "unde:O" si cica l-am luat la misto....Simplu fapt ca l-am intrebat unde .....
Uite asa se duce de rapa Serveru , de ce crezi ca nu mai sunt playeri 30+cum erau acu 2-3zile , multi mi-au zis ca s-au plans de Unkn0wn. ca e *****....in fine tu decizi Motane & Jokerye !
Sus In jos
Unkn0wn
Admin Sa:Mp
Admin Sa:Mp
Unkn0wn


Mesaje : 173
Reputatie : 0

[Plangere] Unkn0wn Empty
MesajSubiect: Re: [Plangere] Unkn0wn   [Plangere] Unkn0wn Icon_minitime13/12/2011, 12:16

Chiar tu ai recunoscut ce ai facut + ca ai pus si poza , mersi.

@ Si vreau sa vad si o poza , cand se plange cineva de mine.Crede-ma , ca dupa plangerea asta te vei tezi cu un suspend frumusel , sa fie tot tacamul.
Sus In jos
LaRyRo

LaRyRo


Mesaje : 36
Reputatie : -1

[Plangere] Unkn0wn Empty
MesajSubiect: Re: [Plangere] Unkn0wn   [Plangere] Unkn0wn Icon_minitime13/12/2011, 13:00

vai vai ,da tie ti se pare corect ce-ai facut ?Uitate in oglinda inainte de a judeca pe altcineva !
+ ca nu trb sa vezi poze cum ca cineva se plange de tn , pt ca aceia doresc sa fie anonimi...i-am intrebat daca vor sa le scriu numele aici si au zis ca nu ,nu vor sa aiba probleme ca tu esti prieten bun cu Motanul bla bla si oricum nu-ti face nimic...asa ca ei nu au vrut si nici nu vreau sa-i scriu !Wink
+ ca de multi ori te-ai TP la mn sa vezi daca sunt ON sau OFF ca aveam contract ,imi pare rau ca nu am facut poza , adica abuzezi !
Si asa daca iau suspend sau ban ... voi pierdeti nu eu !Smile
Sus In jos
Unkn0wn
Admin Sa:Mp
Admin Sa:Mp
Unkn0wn


Mesaje : 173
Reputatie : 0

[Plangere] Unkn0wn Empty
MesajSubiect: Re: [Plangere] Unkn0wn   [Plangere] Unkn0wn Icon_minitime13/12/2011, 13:49

La ce te poate duce minte de copil obsedat de samp.Te rog ,iesi din casa si ia o pauza.Deja incepi sa delirezi Smile).Zici ca il pierdem pe Lionel Messi :-s.Numai posta dupa mine , asteapta sa raspunda Motanul.
Sus In jos
LaRyRo

LaRyRo


Mesaje : 36
Reputatie : -1

[Plangere] Unkn0wn Empty
MesajSubiect: Re: [Plangere] Unkn0wn   [Plangere] Unkn0wn Icon_minitime14/12/2011, 04:00

Asta e limbaj de admin ?vai scuzama dar eu stiam ca adminii trb sa fie cu un limbaj adecvat sa nu ii jigneasca pe ceilalti + ca copil obsedat esti tu ma ratardatule si te iei de viata mea personala aiurea , de unde stii ca's obsedat ma , vai de viata ta . Asta'i romanu nu ai ce-i face!Un mare cretin!
Sus In jos
Motanul
Administrator
Administrator
Motanul


Mesaje : 294
Reputatie : 2

[Plangere] Unkn0wn Empty
MesajSubiect: Re: [Plangere] Unkn0wn   [Plangere] Unkn0wn Icon_minitime14/12/2011, 05:14

Warnul iti ramane din 2 motive, sincer ma gandeam sa-ti scot warnul si sa primesti un avertisment si mute pentru mistouri (nu sunt mistouri grave, dar sunt). Insa din cauza la cea ce ai spus pe forum warnul iti ramane.

Dar Unkn0wn, incearca sa numai dai asa rapid warn, incearca sa le dai /kick sau /mute, iar apoi sa dai /warn.
Sus In jos
https://mioveni-rpg.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





[Plangere] Unkn0wn Empty
MesajSubiect: Re: [Plangere] Unkn0wn   [Plangere] Unkn0wn Icon_minitime

Sus In jos
 
[Plangere] Unkn0wn
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Plangere] Unkn0wn
» [Plangere] LESCO
» [Plangere] Jokerye
» [Plangere] Razor
» [Plangere] ferboNeR

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Forum :: Mioveni-RPG Sa:Mp :: Admins Section-
Mergi direct la: